Deze vloer is ook verkrijgbaar in onderstaande varianten
Castello XL 0Castello XL 0Castello XL 0Castello XL 0Castello XL 0

Castello XL 0,55 200

va. € 36.95 m²

Castello XL 0,55 200: Exclusieve Belakos-vloer, gelegd in Recht met 4-zijdes (micro), 4.14m² per pak. geschikt voor vloerverwarming, met een kwalitatieve toplaag van 0,55 mm.

De Castello XL 0,55 200 in de showroom bekijken?

Klanten beoordelen ons met een 9,8! (98 beoordelingen)
Vul het aantal vierkante meters wat je nodigt hebt in*
1 pak geeft een oppervlakte van 4.14 m²
*wij houden al rekening met 10% snijverlies
Plan direct je vrijblijvende showroombezoek

Heb je een geschikte vloer gevonden? Dankzij onze supersnelle levering en ervaren vakmensen heb je vaak binnen een paar weken een mooie, duurzame en slijtvaste PVC vloer in jouw woning of kantoor liggen. Vele jaren plezier gegarandeerd!

In onze showroom in Woerden hebben wij een uitgebreid assortiment aan vloerstalen. Bijna alle vloeren op deze website zijn ook in onze showroom te bezichtigen.

Extra informatie
Groef

4-zijdes (micro)

Toplaag

Vloerverwarming

Ja

PVC soort

Legpatroon

Recht

Merk

Belakos

Productomschrijving

Ervaar de natuurlijke charme van Castello XL 0,55 200 van Belakos. Deze vloer combineert de authentieke look van eiken met het gemak van Plak. Met een legpatroon in Recht en verfraaid met 4-zijdes (micro), biedt elke verpakking van 4.14m2 geschikt voor vloerverwarming en een stevige toplaag van 0,55 mm, voor langdurige elegantie en onderhoudsgemak.

Klanten beoordelen ons met een 9,8! (98 beoordelingen)